До відома учасників судового процесу!

 

Повідомляємо, що з 2013 року в Житомирському апеляційному адміністративному суді працює система відеоконференцзв’язку, яка забезпечуватиме роботу суду у режимі відеоконференції під час розгляду справ.

Систему відеоконференцзв’язку встановлено на 6 та 7 поверхах будівлі суду у залах засідань № 622, 731, 733. 

 

 

Також інформуємо, що  ст. 195 КАС України, суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом. 

У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п'ять днів до відповідного судового засідання. 

Звертаємо увагу на те, що учасники судового процесу можуть брати участь у процесуальних діях у режимі відеоконференції лише за наявності технічної можливості для її проведення у відповідних судах. 

Інформацію про суди, які забезпечені технічними засобами відеоконференцзв’язку, розміщується на офіційному веб—порталі судової влади України.

Для участі у відеоконференції з Апеляційним судом, клопотання подається разом з апеляційною скаргою до канцелярії суду першої інстанції.

Зразок клопотання про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції